Ломбард ''ОНІКС'' Надійність перевірена часом!

Категориї
Опитування на сайті

За якою сумою (грн) ви найчастіше звертаєтєсь до наших відділень?

200
500
700
1000
5000
більше 5000

Курси валют та webmoney
Курсы наличного обмена на сегодня Курсы обмена валют Webmoney на сегодня Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня
Конвертер валют
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
Погода
Реклама
Про нас


Повне товариство "Ломбард "Онікс" (Максименко, Калашніков, Кутовий), код ЄДРПОУ 34503333, був заснований в 2006 році. До Державного реєстру фінансових установ ломбард включений згідно розпорядження Держфінпослуг №6242 від 19.09.2006р. Юридична адреса: м.Черкаси, вул.Небесної Сотні,105. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг була видана Нацкомфінпослуг згідно розпорядження №1557 від 11.05.2017р. Інформація про видачу ліцензії внесена до Державного реєстру фінансових установ.Оприлюднення рішення на офіційному веб- сайті Нацкомфінпослуг.
Фінансові послуги ломбарду: надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. На фінансовому ринку діє вже понад 15 років. За цей період часу Ломбард «Онікс» отримав довіру тисячів клієнтів і зарекомендував себе як один з найкращих та надійних фінансових установ міста Черкаси.
На сьогодні працюють сім відділень ломбарду «Онікс». Ми співпрацюємо з державною скарбницею НБУ та рядом комерційних банків.
Кожного дня Ломбард «Онікс» оптимізує свою роботу внаслідок чого до нас звертаються все більше і більше кліентів.

Переваги нашого ломбарду:

- швидке оформлення кредиту (за 3 хвилини);

- низька відсоткова ставка;

- висока оцінна вартість;

- дисконтна система (карткова) для постійних та VIP-кліентів;

- додаткова програма знижок;

- індивідуальний підхід до кожного клієнта;

- постійне покращення стандартів якості надання послуг ломбардного кредитування;

- висока довіра та бездоганна репутація.