DataLife Engine > Про нас

Повне товариство "Ломбард "Онікс" (Максименко, Калашніков, Кутовий), код ЄДРПОУ 34503333, був заснований в 2006 році. До Державного реєстру фінансових установ ломбард включений згідно розпорядження Держфінпослуг №6242 від 19.09.2006р. Юридична адреса: м.Черкаси, вул.Небесної Сотні,105. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг була видана Нацкомфінпослуг згідно розпорядження №1557 від 11.05.2017р. Інформація про видачу ліцензії внесена до Державного реєстру фінансових установ.Оприлюднення рішення на офіційному веб- сайті Нацкомфінпослуг.
Фінансові послуги ломбарду: надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. На фінансовому ринку діє вже понад 13 років. За цей період часу Ломбард «Онікс» отримав довіру тисячів клієнтів і зарекомендував себе як один з найкращих та надійних фінансових установ міста Черкаси.
На сьогодні працюють сім відділень ломбарду «Онікс». Ми співпрацюємо з державною скарбницею НБУ та рядом комерційних банків.
Кожного дня Ломбард «Онікс» оптимізує свою роботу внаслідок чого до нас звертаються все більше і більше кліентів.

Переваги нашого ломбарду:

- швидке оформлення кредиту (за 3 хвилини);

- низька відсоткова ставка;

- висока оцінна вартість;

- дисконтна система (карткова) для постійних та VIP-кліентів;

- додаткова програма знижок;

- індивідуальний підхід до кожного клієнта;

- постійне покращення стандартів якості надання послуг ломбардного кредитування;

- висока довіра та бездоганна репутація.

Вернуться назад